CENIK NAŠIH STORITEV

Dermatološke storitve v našem ceniku so prilagojene individualnim potrebam in željam pacientov, pri čemer zagotavljamo visoko kakovostno oskrbo. Dermatološki pregledi, preventivni pregledi znamenj, krioterapija in ostale diagnostične storitve so na voljo za celovito oceno kožnih stanj. Posegi, kot je RF ablacija, so izvedeni strokovno in učinkovito, ob upoštevanju estetskih standardov. Za vsakega pacienta nudimo prilagojene rešitve, vključno s kirurškimi posegi, histopatološkimi preiskavami in razširjenimi kurativnimi pregledi.

V estetskem delu ponujamo širok spekter storitev, kot so polnila, aplikacije botulina toksina, mezoterapija, microneedling, kemični piling in laserske terapije z napravo Starwalker MaQX. Naše dermatološke ekipe se posvečajo pacientovemu zadovoljstvu, zagotavljajoč vrhunske storitve po konkurenčnih cenah. Preglejte naš cenik in odkrijte, kako lahko izboljšamo vaše dermatološko in estetsko doživetje.

Cene v EUR.

DERMATOLOŠKI PREGLEDI IN POSEGI

DERMATOLOŠKI PREGLED80,00
OBSEŽEN DERMATOLOŠKI PREGLED (obravnava več težav)100,00
PREVENTIVNI PREGLED ZNAMENJ100,00
KONTROLNI PREGLED60,00
POSVET50,00
KRIOTERAPIJA40,00
LASERSKO ODSTRANJEVANJE BRADAVIC60,00
RF ABLACIJA 1 LEZIJA100,00
RF ABLACIJA VSAKA DODATNA LEZIJA30,00
RF ABLACIJA PAKET (10 FIBROMOV/5 SEB. KERATOZ)100,00
RF ABLACIJA PAKET (20 FIBROMOV/10 SEB. KERATOZ)160,00
RF ABLACIJA PAKET (30 FIBROMOV/20 SEB. KERATOZ)250,00
KIRURŠKI POSEG ENE SPREMEMBE150,00
KIRURŠKI POSEG ENE SPREMEMBE IN PREVEZA180,00
KIRURŠKI POSEG ENE SPREMEMBE PREVEZA IN ŠIVI EX200,00
HISTOPATOLOŠKE PREISKAVE100,00
BRIS KOŽE50,00
EPIKUTANO TESTIRANJE180,00
RAZŠIRJEN KURATIVNI PREGLED90,00
KRATEK KURATIVNI PREGLED45,00

ESTETIKA

POLNILO LICA IN BRADA 1ml250,00
POLNILO USTNICE 0.5ml200,00
POLNILO USTNICE 1ml280,00
POLNILO PODOČNJAKI 1ml280,00
POLNILO BOOSTER BLAGI 1ml150,00
POLNILO BOOSTER MOÈNI 1ml180,00
RAZTOPITEV POLNILA100,00
APLIKACIJA 1 HIALURONSKE NITKE100,00
LIP FLIP ZA ENO USTNICO50,00
APLIKACIJA BOTULIN TOKSINA 1 REGIJA180,00
APLIKACIJA BOTULIN TOKSINA 2 REGIJE200,00
APLIKACIJA BOTULIN TOKSINA 3 REGIJE 0,7 ml250,00
APLIKACIJA BOTULIN TOKSINA 3 REGIJE VEČ KOT 1ml300,00
APLIKACIJA BOTULIN TOKSINA OBEH PAZDUH400,00
MICRONEEDLING 1 TERAPIJA130,00
MICRONEEDLING 2 TERAPIJE220,00
MICRONEEDLING 3 TERAPIJE350,00
MICRONEEDLING VRAT90,00
MEZOTERAPIJA LASIŠČA100,00
MEZOTERAPIJA OBRAZA150,00
KENALOG40,00
APLIKACIJA KENALOGA18,00
PLASMOLIFT LASIŠČA250,00
PLASMOLIFT LASIŠČA IN MEZOTERAPIJA300,00
IPL OBRAZA90,00
KEMIČNI PILING GLIKOLNI70,00
SREDNJE GLOBOKI TCA (35%) PILING180,00
VENUS LEGACY NOGE, ZADNJICA, TREBUH 6.TERAPIJ980,00
VENUS LEGACY TREBUH IN OBRAZ 6.TERAPIJ1150,00

LASERSKE TERAPIJE Z STARWALKER MaQX

TERAPIJA MELASMA150,00 - 300,00
TERAPIJA ROSACEA / AKNE120,00 - 150,00
GREENTONING200,00
LENTIGO SOLARIS ENO ZNAMENJE100,00
LENTIGO SOLARIS CEL OBRAZ200,00
ŽILICE NA OBRAZU MANJŠI PREDEL100,00 - 150,00
ŽILICE NA OBRAZU VEÈJI PREDEL150,00 - 250,00
ONIHOMIKOZA ENEGA PRSTA70,00
ONIHOMIKOZA VSEH PRSTOV120,00
AKONTACIJA POSEGA50,00

TETOVAŽE
TETOVAŽA POVRŠINE DO 1 cm270,00
TETOVAŽA POVRŠINE OD 1 DO 5 cm290,00
TETOVAŽA POVRŠINE OD 5 DO 10 cm2130,00
TETOVAŽA POVRŠINE OD 10 DO 20 cm2150,00
TETOVAŽA POVRŠINE OD 20 DO 40cm2170,00
TETOVAŽA POVRŠINE OD 40 DO 60cm2180,00
TETOVAŽA POVRŠINE OD 60 DO 80cm2190,00
TETOVAŽA POVRŠINE OD 80 DO 100cm2200,00
TETOVAŽA POVRŠINE OD 100 DO 150cm2220,00
TETOVAŽA POVRŠINE OD 150 DO 200cm2240,00
TETOVAŽA POVRŠINE OD 200 DO 250cm2260,00
TETOVAŽA POVRŠINE OD 250 DO 300cm2280,00
TETOVAŽA POVRŠINE OD 300 DO 350cm2300,00
TETOVAŽA POVRŠINE OD 350 DO 400cm2350,00
PARMANENTNI MAKE-UP150,00
OBRVI90,00

LASERSKO ZDRAVLJENJE AKEN
OBRAZ 80,00 - 150,00
DEKOLTE 100,00
PRSNI KOŠ/VRAT150,00
HRBET120,00 - 220,00
LASERSKO IZBOLJŠANJE BRAZGOTIN PO AKNAH 120,00 - 250,00
AKONTACIJA POSEGA 50,00

LASERSKO POMLAJEVANJA OBRAZA
CEL OBRAZ 200,00
OBRAZ IN VRAT 250,00
VRAT 130,00
GUBE OKOLI OČI 150,00
GUBE OKOLI UST 100,00

LASERSKO ODSTRANJEVANJE DLAK - ALEKSANDRITNI LASER - ŽENSKE

PODROČJECENA POSAMEZNE
TERAPIJE
CENA PAKETA 3 TERAPIJ
(30% popust)
BRČICE70,00150,00
BRADA80,00165,00
OBRAZ190,00400,00
MED OBRVMI60,00125,00
VRAT150,00315,00
GOLENI230,00480,00
CELE NOGE430,00900,00
ZADNJICA140,00280,00
BIKINI MALI120,00210,00
BIKINI - BRAZIL220,00460,00
POD POPKOM70,00150,00
CELE ROKE230,00480,00
NADLAHTI200,00420,00
PODLAHTI180,00378,00
PAZDUHE140,00280,00

LASERSKO ODSTRANJEVANJE DLAK


CANDELA ALEKSANDRITNI LASER
Ob izbiri treh regij na telesu ali po treh zaključenih terapijah, se za vsako naslednjo terapijo obračuna 50% popust.

ŽENSKE

ENA TERAPIJAPAKET 3 TERAPIJ S 30% popustomPAKET 3 TERAPIJ S 50% popustom
BRČICE70,00150,00105,00 (1 terapija = 35€)
BRADA80,00165,00120,00 (1 terapija = 40€)
OBRAZ190,00400,00285,00 (1 terapija = 95€)
MED OBRVMI60,00125,0090,00 (1 terapija = 30€)
VRAT150,00315,00225,00 (1 terapija = 75€)
GOLENI230,00480,00345,00 (1 terapija = 115€)
CELE NOGE430,00900,00645,00 (1 terapija =215€)
ZADNJICA140,00280,00210,00 (1 terapija = 70€)
BIKINI MALI120,00210,00180,00 (1 terapija = 60€)
BRAZIL220,00460,00330,00 (1 terapija = 110€)
POD POPKOM70,00150,00105,00 (1 terapija = 35€)
CELE ROKE230,00480,00345,00 (1 terapija = 115€)
NADLAHTI200,00420,00300,00 (1 terapija = 100€)
PODLAHTI180,00380,00240,00 (1 terapija = 90€)
PAZDUHE140,00280,00210,00 (1 terapija = 70€)

MOŠKI

BRČICE90,00190,00135,00 (1terapija = 45€)
BRADA130,00270,00195,00 (1terapija = 65€)
VRAT200,00420,00300,00 (1terapija = 100€)
OBRAZ200,00420,00300,00 (1terapija = 100€)
PAZDUHI150,00315,00225,00 (1terapija = 75€)
HRBET420,00880,00630,00 (1terapija = 210€)
HRBET 1/2210,00440,00315,00 (1terapija = 105€)
PRSNI KOŠ150,00315,00225,00 (1terapija = 75€)
TREBUH210,00440,00315,00 (1terapija = 105€)
TREBUH + PRSA350,00735,00525,00 (1terapija = 175€)

Cene v EUR.

Lokacija

BB dermatologija d.o.o.
Lokarjev drevored 2
5270 Ajdovščina

Tel: 059 818 558 (koncesijski telefon)

E-mail: dermatologija@zd-ajdovscina.si (koncesijski email)

Tel: 040 827 456 (samoplačniški telefon)

E-mail: info@bbdermatologija.si (samoplačniški email)
BB dermatologija d.o.o.
Lokarjev drevored 2
5270 Ajdovščina

T: 040 827 456

E: info@bbdermatologija.si







2024 © BB dermatologija d.o.o.